Read More

ANIA
STOKALSKA

 

śpiew

Absolwentka Dyrygentury Chóralnej UMFC w Warszawie, stypendystka programu Erazmus na wydziale Direction Choral w Conservatoire Royale de Bruxelles – École Supérieure des Arts w Belgii.

Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More. Prowadzi rozrywkowy chór THE VOICES. W FJP jako główny wokal kreujący klimaty jasnej strony mocy.

ŁUKASZ BALCEREK

 

gitara basowa

Informatyk z wieloletnim doświadczeniem w budowie systemów bankowych i miłośnik niekomercyjnych działań muzycznych spod znaku alternatywnego rocka. Współtwórca FJP, działa w tej formacji od początku. Konsekwentnie nieufny wobec wszelkich gadżetów zdaje się jedynie na instrument, piec. i własną intuicję muzyczną.

BORYS STOKALSKI

śpiew

gitary

syntez gitarowy

Absolwent konserwatorium im. Elsnera w klasie gitary klasycznej.. Studia na Akademii Muzycznej przerwał na drugim roku i zawodowo związał się na wiele lat z informatyką. Do muzyki powrócił w ramach łagodnej postaci kryzysu wieku średniego ok 2004 roku współtworząc formację FJP. Zawsze chętny do komplikowania aranżacji
i instrumentarium.

KUBA
STOKALSKI

 

gitary

Projektant medytacyjnych gier komputerowych, miłośnik minimalizmu, ciężkich riffów, ciężkich brzmień
i ciężkich treningów. W FJP początkowo okazjonalnie, od 2008 funkcjonuje jako stały członek zespołu. Odpowiedzialny za mięsiste i energetyczne ingrediencje miksu gitar który jest jedną z podstaw brzmienia FJP.

WOJTEK
SZNAJDER

 

perkusja

W czasie wolnym od zarządzania informatyką w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej pływa na desce z latawcem. Albo jeździ na nartach. Jak nie ma śniegu, i nie wieje to gra na perkusji w FJP, które współtworzył.. Nie jest prawdą, że wyznaje zasadę "nie musi być równo, byle było głośno". Za to rzuca pałkami - można oberwać na próbie.