Read More

ANIA
STOKALSKA

 

śpiew

Absolwentka Dyrygentury Chóralnej UMFC w Warszawie, stypendystka programu Erazmus na wydziale Direction Choral w Conservatoire Royale de Bruxelles – École Supérieure des Arts w Belgii.

Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More. Prowadzi rozrywkowy chór THE VOICES. W FJP jako główny wokal kreujący klimaty jasnej strony mocy.

ŁUKASZ BALCEREK

 

gitara basowa

Informatyk z wieloletnim doświadczeniem w budowie systemów bankowych i miłośnik niekomercyjnych działań muzycznych spod znaku alternatywnego rocka. Współtwórca FJP, działa w tej formacji od początku. Konsekwentnie nieufny wobec wszelkich gadżetów zdaje się jedynie na instrument, piec. i własną intuicję muzyczną.

BORYS STOKALSKI

śpiew

gitary

syntez gitarowy

Absolwent konserwatorium im. Elsnera w klasie gitary klasycznej.. Studia na Akademii Muzycznej przerwał na drugim roku i zawodowo związał się na wiele lat z informatyką. Do muzyki powrócił w ramach łagodnej postaci kryzysu wieku średniego ok 2004 roku współtworząc formację FJP. Zawsze chętny do komplikowania aranżacji
i instrumentarium.

KUBA
STOKALSKI

 

gitary

Projektant medytacyjnych gier komputerowych, miłośnik minimalizmu, ciężkich riffów, ciężkich brzmień
i ciężkich treningów. W FJP początkowo okazjonalnie, od 2008 funkcjonuje jako stały członek zespołu. Odpowiedzialny za mięsiste i energetyczne ingrediencje miksu gitar który jest jedną z podstaw brzmienia FJP.

WOJTEK
SZNAJDER

 

perkusja

W czasie wolnym od zarządzania informatyką w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej pływa na desce z latawcem. Albo jeździ na nartach. Jak nie ma śniegu, i nie wieje to gra na perkusji w FJP, które współtworzył.. Nie jest prawdą, że wyznaje zasadę "nie musi być równo, byle było głośno". Za to rzuca pałkami - można oberwać na próbie.

©2017 BY FLORENCE JENKINS PROJECT. GRAFIKI ZUZANNA KRÓLIK.

FRAGMENTY TRAKTATU LOGICZNO FILOZOFICZNEGO LUDWIGA WITTGENSTEINA NA PODSTAWIE TŁUMACZENIA BOGUSŁAWA WOLNIEWICZA.

PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now